Sign180

Cięcie laserem

Współpraca z nami to gwarancja najwyższej jakości wykonania i terminowej realizacji zlecenia.

Najwyższa jakość cięcia

Zapewniamy nowoczesne rozwiązanie dla wymagających klientów, którzy cenią sobie dbałość o każdy szczegół. Nasze doświadczenie w branży i wysokiej klasy sprzęt, taki jak Trotec Speedy 400, pozwalają nam na realizowanie najbardziej skomplikowanych projektów.

Trotec Speedy 400 to nowoczesny i zaawansowany technologicznie sprzęt, którego szybkość działania, precyzja i powtarzalność cięcia zapewnia najwyższą jakość.

Nasze indywidualne podejście do klienta umożliwia nam dostosowanie różnych materiałów do potrzeb i wymagań klienta pod względem wielkości i kształtu. Posiadamy szeroki wybór materiałów skrawalnych, co pozwala nam na precyzyjne cięcie akrylu, sklejki, plexi, papieru, tektury, drewna i filcu.

trotec-laser

Zaufaj profesjonalistom - gwarancja jakości usług laserowych

Dzięki temu możemy wykonać wiele różnych produktów, w tym elementy oznakowania wizualnego, takie jak tabliczki informacyjne, oznakowanie pomieszczeń, systemy identyfikacji wizualnej (SIV) czy modele architektoniczne i urbanistyczne. Oferujemy również profesjonalne cięcie sklejki, z której wykonujemy np. napisy okolicznościowe, szablony, ozdoby i detale zdobnicze.

Dlaczego warto nas wybrać?

Cięcie plexi pozwala nam na stworzenie różnego rodzaju produktów, w tym ozdób na ścianę w 3D, logo, litery, ekspozytorów oraz podstawek. W ramach naszej oferty świadczymy również usługi grawerowania laserowego, dzięki któremu możemy wykonać na różnych materiałach (takich jak drewno, pleksi, sklejka, mdf, szkło i skóra) spersonalizowane napisy lub obrazki.

Nasze usługi znakowania laserowego są idealnym rozwiązaniem dla osób szukających niestandardowych upominków reklamowych, np. poprzez umieszczenie kodu QR na wybranym materiale. W ramach naszej oferty wykonujemy wiele produktów, takich jak szyldy, tabliczki przydrzwiowe i informacyjne, pamiątki, dyplomy/certyfikaty, piktogramy, modele architektoniczne i urbanistyczne, systemy identyfikacji wizualnej (SIV), szablony, ozdoby, detale zdobnicze, pieczątki, stemple, tabliczki znamionowe oraz spersonalizowane wizytówki w różnych kształtach. Nie ograniczamy się jednak tylko do powyższych materiałów i zawsze staramy się sprostać wymaganiom naszych klientów.

trotec-speedy-400

Zobacz jak pracujemy

Kompleksowe rozwiązania w obróbce metali. Skontaktuj się z nami i zapytaj o wycenę już dziś!