Sign180

Gięcie liter

Gwarantujemy najwyższą jakość, konkurencyjne ceny oraz konkurencyjne terminy realizacji.

Precyzyjne gięcie liter dla twojej firmy

ACUBENDER to uniwersalna wyginarka, która umożliwia gięcie zarówno taśm płaskich ze stali nierdzewnej, jak i aluminiowych profili systemowych do budowy liter. Wymienialna głowica gnąca umożliwia szybką i łatwą zmianę narzędzi. Jest to pierwsza wyginarka na świecie, posiadająca 2 systemy cięcia, frez do profili aluminiowych oraz nóż do stali nierdzewnej.

Dzięki umieszczeniu w głowicy automatycznie wymiennych narzędzi, maszyna pozwala na gięcie zarówno cienkich materiałów o grubości 0,5 mm, jak i grubych taśm aluminiowych 2,0 mm.

ACUBENDER umożliwia tworzenie liter przestrzennych wykonanych z taśm wielu typów, w tym z wykorzystaniem systemowego profilu aluminiowego oraz płaskich taśm ze stali nierdzewnej, ocynkowanej i zwykłej o grubości od 0,4-1,0 mm i szerokości 20-180 mm.

Stwórz wyjątkową reklamę - niech twoje logo przyciąga uwagę

Maszyna pozwala na tworzenie liter przestrzennych wykonanych z taśm wielu typów:

  • z wykorzystaniem systemowego profilu aluminiowego,
  • z płaskich taśm ze stali nierdzewnej, ocynkowanej i zwykłej, grubość od 0,4-1,0mm; szerokość 20-180 mm
  • z płaskich taśm aluminiowych, miedzianych, brązu: grubość 0,4-2,0 mm, szerokość 20-180 mm

Z nami wyróżnisz się na tle konkurencji

ACUBENDER charakteryzuje się wysoką precyzją gięcia łuków, minimalny promień gięcia wynosi 7 mm, a odległość pomiędzy zagięciem wewnętrznym i zewnętrznym wynosi 4,5 mm. Nacinanie miejsc gięcia realizowane jest przez przemysłowe frezy, a głębokość nacinania jest sterowana automatycznie.

Maszyna zapewnia bardzo precyzyjny posuw realizowany przy pomocy śrub pociągowych, a litery wygięte na tej giętarce charakteryzują się niezwykłą precyzją wykonania oraz łatwością spawania laserowego lub łączenia przy pomocy pistoletu pneumatycznego zszywkami. 

ACUBENDER to najwyższej klasy urządzenie do precyzyjnej pracy z płaskimi taśmami ze stali nierdzewnej i zwykłej, ocynkowanej, taśmami aluminiowymi, miedzianymi oraz z brązu.

Zobacz jak pracujemy

Kompleksowe rozwiązania w obróbce metali. Skontaktuj się z nami i zapytaj o wycenę już dziś!