Sign180

Spawanie Aluminium

Naszym priorytetem jest satysfakcja klientów, dlatego stawiamy na indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Profesjonalne podejście do każdego zlecenia

Solidne spawanie aluminium to nie tylko kwestia estetyki, ale przede wszystkim bezpieczeństwa i wytrzymałości konstrukcji. Dlatego powierzenie takiej pracy doświadczonemu fachowcowi jest kluczowe.

Najczęściej stosowanymi technikami spawania są MIG oraz MAG. Technika MIG jest stosowana do łączenia materiałów aluminiowych, magnezu, miedzi oraz innych materiałów nieżelaznych.

Metodę MAG wykorzystujemy do łączenia różnego rodzaju stali nisko i wysokostopowych oraz niestopowych. Obie techniki pozwalają na łączenie różnych metali i ich stopów w dowolnej pozycji. Ich głównymi zaletami są szybkość wykonania, wysoka wydajność oraz dobra jakość, która idzie w parze z niskimi kosztami.

osoba spawajaca aluminium

Najwyższa jakość - dbamy o każdy szczegół

Spawanie elektrodą otuloną to jedna z najstarszych i najbardziej uniwersalnych metod spawania. Zaletą tej metody jest możliwość łączenia różnych gatunków stali i ich stopów – w każdej pozycji i w każdych warunków, także w terenie.

Spawamy materiały takie jak:

  • stal nierdzewna,
  • aluminium,
  • stal czarna,
  • miedź,
  • nikiel.

Doświadczenie, na które możesz liczyć!

Nasza firma posiada wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę spawaczy, którzy posiadają uprawnienia krajowe oraz unijne. Nasi pracownicy korzystają z urządzeń najwyższej jakości, co pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość oraz trwałość wykonywanych spoin.

Doradzamy i służymy pomocą na każdym etapie projektu – od pomysłu, poprzez wycenę, po wykonanie i serwis gwarancyjny.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Dzięki nam, zyskasz solidne, precyzyjne i bezpieczne wykonanie spawania aluminium.

spawanie-barierek-z-aluminium

Zobacz jak pracujemy

Kompleksowe rozwiązania w obróbce metali. Skontaktuj się z nami i zapytaj o wycenę już dziś!

spawanie-liter-aluminiowych
spawanie
spawanie-aluminium